RAFTING NA HRONE

Rafting na Hrone

Rafting na Hrone je dobrodružný zážitok

Rafting je dobrodružný spôsob, ako objavovať krásnu prírodu a zároveň sa ponoriť do hĺbok riečnej vody. Môžete si vychutnávať kľudnú vodu, ale tiež divokú miestami až nezvládnuteľnú rieku, ktorá vás naučí prekonávať výzvy prírody. Posilnenie adrenalínu je vec, na ktorú nikdy nezabudnete, utužíte tiež spojenie s ľuďmi, ktorí s vami zvládnu túto zábavnú a vzrušujúcu skúsenosť. Rafting si môžete vychutnávať s rodinou, priateľmi,  alebo v rámci firemného teambuildingu.
Prečo je dobrý rafting

Väčšina riek, ktoré sú určené na rafting, sú v malebných lokalitách, ktoré vám umožnia spoznávať prírodu úplne novým spôsobom. Dobrodružný rafting je skvelý pre myseľ, pretože pozitívna zmena scenérie vám dáva nový pohľad na veľa vecí.
Rafting spôsobí uvoľnenie adrenalínu. Adrenalín a vzrušenie vyvoláva skvelé pocity.
Znižuje stres. Rafting poskytuje únik z reality. Pokojná príroda vám umožní relaxovať a nechať  za sebou všetky vaše starosti. V momente, keď prechádzate pokojnou riekou si môžete vychutnávať momenty pokoja a keď sa rieka dostane opäť do spádu, môžete si byť istí, že si užijete dostatok zábavy.
Pobyt na čerstvom vzduchu vám umožní vychutnať si slnko a nadýchať sa čerstvého vzduchu. Cvičenie vonku je pre duševné zdravie blahodarne.
Rafting na divokej rieke je zábavná a náročná fyzická aktivita. Do činnosti zapájate viaceré svaly, takže zvyšujete svoju svalovú silu v boji so silou rieky.  Okrem toho je rafting vynikajúca kardio aktivita. Výdrž a vytrvalosť, ktorú potrebujete, musí byť na najvyššej úrovni, aby ste mohli úspešne splniť výzvu.


Dobrý rafting
Vynikajúce možnosti na rafting ponúka Hron

Rieka Hron je skvelá na rafting

Vynikajúce možnosti na rafting ponúka Hron. Nemusíte cestovať do zahraničia, aby ste si mohli vychutnať pravé dobrodružstvo. Či už plánujete utužovať kolektív, upevniť rodinne väzby, je rafting na Hrone vynikajúca možnosť spájať spoločné sily.
Objavujte krásy Slovenska aj netradičným spôsobom. Rafting na Hrone ponúka navyše množstvo doplnkových aktivít v podobe výletov a doplnkových voľno časových aktivít.
Posádkam ponúkame nafukovacie rafty, člny a kajaky s výbavou na splav rieky Hron.

TOP