RAFTING NA HRONE

Rafting na Hrone

Rafting na Hrone je dobrodružný zážitok

Rafting je dobrodružný spôsob, ako objavovať krásnu prírodu a zároveň sa ponoriť do hĺbok riečnej vody. Môžete si vychutnávať kľudnú vodu, ale tiež divokú miestami až nezvládnuteľnú rieku, ktorá vás naučí prekonávať výzvy prírody. Posilnenie adrenalínu je vec, na ktorú nikdy nezabudnete, utužíte tiež spojenie s ľuďmi, ktorí s vami zvládnu túto zábavnú a vzrušujúcu skúsenosť. Rafting si môžete vychutnávať s rodinou, priateľmi,  alebo v rámci firemného teambuildingu. Rafting je skutočne dobrodružstvom, ktoré nesklame. Adrenalín, zábava, krása prírody a spoločné zážitky robia z raftingu jedinečný zážitok, ktorý vám zostane v srdci navždy. Takže, ak túžite po vzrušení a nezabudnuteľných momentoch, vydajte sa na rieky, osedlajte člny a pustite sa do dobrodružstva.

Prečo je dobrý rafting

Väčšina riek, ktoré sú určené na rafting, sú v malebných lokalitách, ktoré vám umožnia spoznávať prírodu úplne novým spôsobom. Dobrodružný rafting je skvelý pre myseľ, pretože pozitívna zmena scenérie vám dáva nový pohľad na veľa vecí.
Rafting spôsobí uvoľnenie adrenalínu. Adrenalín a vzrušenie vyvoláva skvelé pocity.
Znižuje stres. Rafting poskytuje únik z reality. Pokojná príroda vám umožní relaxovať a nechať  za sebou všetky vaše starosti. V momente, keď prechádzate pokojnou riekou si môžete vychutnávať momenty pokoja a keď sa rieka dostane opäť do spádu, môžete si byť istí, že si užijete dostatok zábavy.
Pobyt na čerstvom vzduchu vám umožní vychutnať si slnko a nadýchať sa čerstvého vzduchu. Cvičenie vonku je pre duševné zdravie blahodarne.
Rafting na divokej rieke je zábavná a náročná fyzická aktivita. Do činnosti zapájate viaceré svaly, takže zvyšujete svoju svalovú silu v boji so silou rieky.  Okrem toho je rafting vynikajúca kardio aktivita. Výdrž a vytrvalosť, ktorú potrebujete, musí byť na najvyššej úrovni, aby ste mohli úspešne splniť výzvu.


Rieka Hron je skvelá na rafting

Vynikajúce možnosti na rafting ponúka Hron. Rieka Hron je skutočne skvelým miestom pre nadšencov raftingu všetkých úrovní. Je to prírodný poklad so scenériou, ktorá vám vyrazí dych s možnosťami pre nezabudnuteľné vodné dobrodružstvá. Bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený vodák, rieka Hron vás určite nesklame svojimi krásami a vzrušujúcimi aktivitami. Pri splavovaní nájdete rôzne úseky s rôznymi stupňami obtiažnosti, čo umožňuje prispôsobiť zážitok vašim schopnostiam a preferenciám. Pretože Rieka Hron nie je tak divoká ako niektoré iné rieky, je ideálna aj pre začiatočníkov a rodiny s deťmi, ktoré hľadajú zábavné dobrodružstvo v prírode. Nemusíte preto cestovať do zahraničia, aby ste si mohli vychutnať pravé dobrodružstvo. Či už plánujete utužovať kolektív, upevniť rodinne väzby, je rafting na Hrone vynikajúca možnosť spájať spoločné sily.
Objavujte krásy Slovenska aj netradičným spôsobom. Rafting na Hrone ponúka navyše množstvo doplnkových aktivít v podobe výletov a doplnkových voľno časových aktivít.
Posádkam ponúkame nafukovacie rafty, člny a kajaky s výbavou na splav rieky Hron.


TOP